FK.Crvena Zvezda

Nova pobeda

boraee | 10 Novembar, 2008 11:25

Nova pobeda nasih pulena.Delije su savladale Vojvodinu sa rezultatom 3 prema 1.

Prvi gol ja pao u 14 minutu.Milijaš je sa sredine terena poslao perfektnu loptu za Koromana, koji je izbegao ofsajd zamku i našao se u situaciji jedan na jedan sa golmanom Brkićem, kojeg je lagano preševao i ubacio loptu mrežu.

Drugi gol pada ubrzo posle toga u 26 minutu. Kakva akcija i pogodak u 3 poteza. Koroman je sa levog boka poslao dubinsku loptu za Klea, a naš napadač sa 12-13 metara od gola, glavom spušta loptu za Tričkovskog, koji prima loptu i rutinski šalje loptu u Brkićev gol.

Bilo je jos akcija koji delije nisu iskoristile. Da bi ih ekipa Vojvodine kaznila u 59 minutu.

Ali ubrzo su nasi igraci postavili i konacan rezultat u 62 minutu.Napokon su naši igrači postigli treći pogodak i to iz akcije za udžbenike. Kapiten našeg tima je započeo kontru dugom loptom za Tričkovskog, naš napadač odigrava za Lazetića na levom boku, a on odigrava loptu u sredinu za Milijaša, koji je još jednom pokazao kako se šutira i pogađa mrežu uz samu stativu.

Crvena zvezda je pružila možda i najbolju partiju ove sezone i to protviv, za sada, drugoplasirane Vojvodine. Naši igrači su mogli da postignu još koji gol, u šta su svi na stadionu mogli da se uvere, ali su 3 boda i dobra igra svih igrača najbitniji.